Augstas kvalitātes slēdzeņu maiņu nodrošinās atslegumeistars.lv

Slēdzeņu maiņa – drošība pirmajā vietā


Mēs varam izvēlēties ugunsdrošas, izturīgas durvis, bet, ja tām nebūs tikpat droša un uzticama slēdzene, tad durvis mūs nepasargās. Lai Jūsu mājoklis un Jūs pats būtu drošībā, izvēlieties slēdzeni ar vismaz 3.klases drošības sistēmu un vairākiem cilindriem. Ja iespējams, noteikti konsultējieties ar atslēgu un slēdzeņu ekspertiem, kas ar savu pieredzi un zināšanām varēs daudz precīzāk ieteikt, kāda veida slēdzeni izvēlēties, ņemot vērā gan durvju tipu, gan draudu līmeni.


Ātra un profesionāla slēdzeņu maiņa : https://atslegumeistars.lv/sledzenes-maina/

Iekštelpu durvīm augsti drošības standarti nav tik būtiski, tām varat izmantot arī vienkāršas slēdzenes ar mēlītēm jeb aizcirtņiem. Savukārt, ja slēdzenes montāža paredzēta galvenajām parādes durvīm, tad noteikti rūpīgāk izvērtējiet, kādu slēdzeni iegādāties un kā to pareizi uzstādīt. Ņemiet gan vērā – jo vieglāk uzstādāma un nomaināma ir slēdzene, jo vieglāk ar to būs tikt galā arī tiem, kas mēģinās ielauzties. Mainot slēdzeni, noteikti ir vērts pieaicināt profesionālus ekspertus, kas palīdzēs atrast drošāko no slēdzenēm un to pareizi uzstādīs, veltot tam vajadzīgo laiku un uzmanību.

Sarežģītāku slēdzeņu uzstādīšanai nepieciešami arī papildus instrumenti, kas atslēgu meistariem noteikti būs pieejami, bet Jums tas prasīs papildus līdzekļus un apmācības. Uzticot uzstādīšanu zinošiem meistariem, varam būt droši, ka montāžas laikā necietīs ne slēdzene, ne durvis. Izvēloties slēdzeni, jāņem vērā ne tikai tajā izmantotais mehānisms un tā sarežģītība, bet arī materiāls, necaururbjamība un noturība pret ārējiem laika apstākļiem. Daudzas ārdurvju slēdzenes cieš ne tikai no mehāniskiem bojājumiem, bet arī mitruma un rūsas. Labu slēdzeni var atpazīt arī pēc tās svara, jo kvalitatīvu slēdzeņu serdeņi ir diezgan smagi. Taču, izvēloties slēdzeni, jāņem vērā, ka ļoti smagnējas, platas slēdzenes nebūs labākā izvēle koka durvīm.

Iegādājoties slēdzeni ir vērts pakonsultēties ar pārdevēju vai slēdzeņu meistariem, lai noskaidrotu, kāda tipa slēdzene ir visoptimālakais risinājums, jo būtisks var būt pat durvju vēršanas virziens un durvju biezums. Tāpat rūpīgi pievērsiet uzmanību slēdzenes iegādes vietai – pasūtiet tās tikai pie sertificētiem un uzticamiem meistariem. Slēdzeņu klāsts ir ļoti plašs, taču, lai izvēlētos drošāko un piemērotāko variantu, noteikti atrodiet speciālistu, kurš varēs sniegt konsultāciju un padomu.

No Comments

Post A Comment