Durvju atvēršana ar lauzni ir vēsture

Durvju atvēršanas speciālisti mūsdienās prot atvērt jebkuras metāla vai koka durvis, izmantojot profesionālus instrumentus, kas atstāj nelielas vai pat nemanāmas pēdas.

Kad iestrēgst durvis vai to slēdzenes, daudzi baidās, ka to atvēršanā durvis tik salauztas un nāksies nomainīt ne tikai slēdzeni, bet arī durvis un pat stenderes. Kā izrādās, mūsdienās durvju atvēršana tiek veikta daudz saudzīgāk un uzmanīgāk.

Izvēloties instrumentus, ar kādiem atvērt durvis, meistari rūpīgi izvērtē gan durvju materiālu un biezumu, gan izmantoto slēdzeņu uzbūvi. Jo biezākas un izturīgākas durvis, jo grūtāka ir to atvēršana, taču, veicot ieurbumus pareizajās vietās un izvēloties pareizos rīkus, durvis var atvērt, nesabojājot durvju karkasu. Ja attopaties pie iestrēgušām durvīm, svarīgi ir nesteigties pakaļ lauznim, bet gan paaicināt durvju atvēršanas meistarus. Mēģinot durvis atlauzt pašu spēkiem, cilvēki nereti sabojā durvis un to atslēgas, kā rezultātā pēc durvju atvēršanas seko arī durvju remonts vai pat nomaiņa. Uzticot šo darbu profesionāļiem, kā SOS servisa darbiniekiem, varat būt drošs, ka durvis pēc to atvēršanas nebūs sabojātas. Protams, pēc durvju atvēršanas ir jākonstatē arī durvju aizkrišanas iemesls, lai novērstu šīs problēmas atkārtošanos. Ja durvis ir aizkritušas mehānisku bojājumu dēļ, tad durvīm parasti nepieciešams remonts vai slēdzenes nomaiņa, taču, ja durvis aizslēgušās nejauši vai esat pazaudējis mājokļa atslēgas, tad katra īpašnieka interesēs ir atvērt durvis maksimāli saudzīgi, lai pēc durvju atmūķēšanas tām nebūtu nepieciešams papildus remonts.

https://sosservice.lv/durvju-atversana/

Uzticot durvju atvēršanu profesionāļiem, iespējams ne tikai durvis atvērt droši un estētiski, bet arī tādējādi varam ietaupīt līdzekļus, kas būtu jāiegulda jaunu durvju iegādē vai apkārt esošo durvju aiļu un sienu remontā. Ja durvis tiek atvērtas ar brutālām metodēm, var sabojāt gan durvis, gan ap tām esošo sienu. Dažām durvīm to atvēršana prasa pacietību un precizitāti, it sevišķi, ja durvīm izvēlētas sarežģītākas, vairāku līmeņu slēdzenes, taču ieguldītais laiks noteikti atmaksājas! Durvis mājoklim kalpo drošībai, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai durvis pēc to atvēršanas joprojām funkcionētu, neatstājot Jūsu mājokli nepasargātu uz ilgāku laiku. Tieši tādēļ rūpīgi pārdomājiet, kādas metodes izmantot durvju atvēršanai, lai neradītu vēl vairāk neērtību un izdevumu savam mājoklim.

No Comments

Post A Comment