Vecu un jaunu auto atvēršana atšķiras

Auto atvēršanas pakalpojumi var būt nepieciešami divu iemeslu dēļ – iestrēgusi durvju slēdzene vai iestrēgušas pašas durvis. Durvju iestrēgšana parasti ir laika gaitā radušos bojājumu sekas, piemēram, sakrājušies netīrumi vai mehāniski bojājumi pēc avārijas. Šādu durvju atvēršana ir līdzīga visu modeļu automašīnām, savukārt, ja problēma slēpjas automašīnas slēdzenē, meistaru pieeja mainīsies katrā no situācijām, jo, kā min arī Lockservice zinošie meistari, automašīnu slēdzenes atšķiras gan pēc uzbūves, gan drošības pakāpes, kas attiecīgi uzdevumu padara daudz grūtāku.

https://lockservice.lv/auto-atversana/


Senākām automašīnām, galvenokārt tām, kas ražotas pirms 15 un vairāk gadiem, tiek izmantotas mehāniskās jeb parastās atslēgas, ko ievieto durvju slēdzenē un tādējādi atver durvis. Tās joprojām ir bieži sastopamas Latvijā un to atmūķēšana gadījumos, kad pazudusi atslēga vai iestrēgusi slēdzene, ir salīdzinoši vienkārša, tādēļ arī izmaksas ir krietni vien zemākas, kā situācijās, kad durvju atvēršana nepieciešama modernām, jaunām automašīnām. Ja pazudusi mašīnas atslēga, šī tipa automašīnām varat ātri un ērti iegūt jaunu rezerves atslēgu, jo to drošības pakāpe ir samērā zema.

Ja automašīnai ir elektroniskā vai centrālā atslēga, automašīnas durvju atvēršana ir jau daudz sarežģītāka. Tad auto atvēršana pavisam noteikti ir jānodod profesionāļu rokās, kas pārzina automašīnas elektronikas izvietojumu un atradīs saudzīgāko veidu, kā piekļūt automašīnas drošības sistēmai un to atvērt. Šāda veida slēdzenēm ir atslēga, kas ļauj darbināt slēdzenes, nospiežot pogu. Šīs atslēgas tiek uzskatītas par drošākām un efektīvākām, kā standarta slēdzenes ar mehāniskajām atslēgām. Tās ir drošas, bet, ja nepieciešama auto atvēršana, nomaiņas atslēgas ir daudz dārgākas, jo tām jābūt kodētām tieši jūsu automašīnai.

Ja iestrēgušas automašīnas aizmugurējās durvis, piemēram, saniķojusies bērnu drošības sistēma, kas parasti neļauj atvērt durvis no iekšpuses, tad parasti mums pietiek laika, lai aizvestu automašīnu uz servisu un veiktu pilno diagnostiku, taču, ja problēma gadījusies negaidīti un iestrēgušas tieši galvenās autovadītāja durvis, tad bieži vien nepieciešams, lai Lockservice auto atvēršanas meistari varētu atbraukt pie Jums un atrisināt radušos problēmu. Uzticot savu automašīnu citiem, ir ļoti svarīgi izvēlēties zinošus un prasmīgus meistarus, kas atvērs durvis, nesabojājot automašīnu.

Durvju atvēršana mūsdienīgām automašīnām ir ļoti komplicēta. Lai veiksmīgi atvērtu durvis, Lockservice meistari vispirms izvērtē, kādas automašīnas modelis tas ir, kāda tipa slēdzenes tajā izmantotas un no kuras puses piekļuve elektronikai būs visērtākā un drošākā. Jo vairāk zināšanu un pieredzes ir meistariem, jo saudzīgāk tie spēj atvērt durvis, nenodarot papildus bojājumus. Tas ir ļoti būtiski nodot automašīnu tieši šādiem meistariem, kas šajā nozarē ir jau gadiem ilgi, lai automašīna tiktu atvērta ar drošām un saudzīgām metodēm.

1 Comment

Post A Comment