Ja slēdzene ir sākusi sliktāk darboties mēs iesakam laicīgi to nomainīt

Cik bieži nepieciešama slēdzeņu maiņa
Lai gan vairums cilvēku slēdzenes maina reti, pat reizi desmit gados, zinošākie atslēgu meistari iesaka to veikt daudz biežāk. Mūsdienās pat ļoti kvalitatīvām un labām atslēgu sistēmām tiek dota vien pāris gadu garantija, jo jau pēc tik īsa laika, ja durvis tiek regulāri slēgtas, rodas nodilums un laika gaitā durvju atslēgšana var radīt grūtības. Tāpat, kā informē rigassosserviss.lv speciālisti, slēdzenēm būtisks ir drošības faktors. Vecākie slēdzeņu modeļi ir vieglāk uzlaužami, zagļi tās labāk pazīst un mājoklis nav tik aizsargāts, kā izmantojot modernākas un izturīgākas slēdzenes.

Visbiežāk slēdzeni mainām situācijās, kad slēdzene jau salūzusi vai salūzusi kāda no atslēgām. Šīs uzskatāmas jau par ārkārtas situācijām, kad slēdzeņu maiņa nepieciešama nekavējoties. Tādos brīžos nepieciešams pat SOS serviss, ja salūzusī slēdzene atstājusi pie aizslēgtām durvīm un vairs nevarat iekļūt savā mājā vai izkļūt no tās. Taču pieredzējušie meistari iesaka slēdzenes mainīt biežāk, negaidot, kad tām pienāk pēdējā kalpošanas diena. Ja pamanāt, ka slēdzene neslēdzas vairs tik viegli, atslēga ķeras vai tās pagriešana prasa piepūli, vēlams uzreiz vērsties pie atslēgu meistariem un slēdzeni salabot vai nomainīt pret jaunu. Rigassosserviss.lv sniegtais atslēgu un durvju serviss nodrošina plašu slēdzeņu klāstu un sniedz konsultācijas, kuru no tām izvēlēties, ņemot vērā gan durvju tipu, gan nepieciešamo drošības līmeni.

https://rigassosserviss.lv/sledzenes-maina/

Slēdzenes izvēli noteikti ietekmēs tas, vai dzīvojat mājā vai dzīvoklī, kā arī tas, cik drošā rajonā atrodas Jūsu mājoklis. Ja ielaušanās mēģinājumi apkārtnē notiek bieži, ir vērts apsvērt īpaši izturīgo slēdzeņu iebūvi, kas ir noturīgas pret urbšanu un veidotas no vairāku līmeņu slēdzenēm. Ja Jūsu mājoklī jau kāds ir mēģinājis ļaunprātīgi ielauzties, pat, ja tas līdz galam nav izdevies, arī tad nepieciešama tūlītējā slēdzeņu maiņa. Pirmkārt, tā nepieciešama, jo zagļi var būt radījuši bojājumus esošajā slēdzenē, un, otrkārt, jo zagļi ir iepazinušies ar slēdzenes un durvju veidu un nākamajā mēģinājumā var jau to uzlauzt, atgriežoties ar labāku ekipējumu attiecīgās slēdzenes uzlaušanai. Ja kāds mēģinājis iekļūt Jūsu mājā vai arī esat dzirdējis par zādzībām tuvākajā apkārtnē, noteikti nomainiet slēdzeni uz drošāku un izturīgāku. Pat, ja slēdzenes maiņa būs dārga, tā izmaksās mazāk, kā zagļu nodarītie zaudējumi.

Zinoši atslēgu meistari, kā Rigassosserviss.lv komanda, varēs Jums palīdzēt ne tikai slēdzeņu izvēlē, bet arī palīdzēs tās uzstādīt un sniegs drošības padomus. Tā kā šie eksperti slēdzeņu nozarē strādā ik dienu, viņi spēs ieteikt, kuri slēdzeņu modeļi ir visdrošākie un kādi ir katras slēdzenes plusi. Dažreiz labākā izvēle ne vienmēr ir dārgākā un svarīgi izvērtēt gan iespējas, gan patiesās vajadzības.

1 Comment

Post A Comment