Auto atvēršana – kāpēc izsaukt meistarus un nemēģināt pašiem?

Auto atvēršana – lai to izdarītu sekmīgi ir nepieciešamas zināšanas un ilkgadīga pieredze durvju atvēršanā
Ar problēmām ir vienkārši – kamēr tās neparādās, mēs par tām nedomājam. Šķiet, tas attiecināms arī uz auto atvēršanu, jo, kā liecina aptaujas, ja šobrīd iestrēgtu automašīnas durvis, daudzi nemaz nezinātu, kam prasīt pēc palīdzības. Protams, mūsdienās esam pieraduši visas atbildes atrast internetā, kad tas nepieciešams, tomēr labāk ir būt gataviem un zināt, kā un kur atrast šo palīdzību.
https://sosdienests.lv/auto-durvju-atversana


Auto iestrēgšana pavisam noteikti ir negaidīta, un automašīna var nedot savlaicīgus brīdinājumus, kā, piemēram, par to, ka jāpapildina eļļa vai karbamīda šķīdums. Īssavienojums elektronikā vai detaļu nodilums var pārsteigt arī nesagatavotus. Tāpat pavisam noteikti nevaram ieplānot, ka pazaudēsim auto atslēgas vai tās sabojāsies. Bet, kad atrodamies pie sava auto, kam iestrēgušas durvis, tad pirmās idejas galvā nāk par ielaušanos auto caur logiem. Bet šāda veida auto atvēršana pavisam noteikti nav laba ideja. Kāpēc uzticēt auto atvēršanu meistariem, nevis darīt to pašu spēkiem? Pavisam noteikti tādēļ, ka meistari to pratīs izdarīt gudrāk un saudzīgāk. Ne katram tādā situācijā ir pieejami vajadzīgie instrumenti. Ja automašīnas durvis iestrēgst, atrodoties mājās, un, ja Jums ir zināšanas par automašīnas uzbūvi un pieejami labi instrumenti, tad vēl varat mēģināt atvērt durvis pats, taču vairumā gadījumu šī ķibele rodas tālu no mājām un, pat mājās, reti kuram darbarīku kastē atrodami pietiekoši smalki un piemēroti instrumenti, lai veiktu atvēršanu ar atslēdznieku metodēm.

Sosdienests.lv meistaru aprīkojumā ir sevišķi smalki instrumenti ar dažādiem izmēriem, izliekumiem, apgaismojumu un kamerām, lai piekļūtu automašīnas vadiem un detaļām, pat ja pieeja jāveido pa pavisam šaurām spraugām. Ar smalkiem instrumentiem pieeja ir ne tikai vieglāka, bet auto atvēršana nerada papildus skrāpējumus, bojājumus automašīnas durvīm, salonam un apmalēm. Meistaru tūlītēja iesaiste ir arī ļoti svarīga gadījumos, ja auto ir apdrošināts, jo meistari varēs apliecināt esošos bojājumus un nenodarīs papildus defektus, par kuriem apdrošinātājs varētu šaubīties, vai tie nav radīti ar apdomu. Daļa apdrošinātāju sedz transportlīdzekļa atslēgu izgatavošanas izmaksas vai jaunas pretaizdzīšanas ierīču tālvadības pults iegādi, tādēļ, ja auto iestrēdzis pazaudētas atslēgas dēļ, tad jo īpaši vēlams piesaistīt sertificētus profesionāļus no Sosdienests.lv.

Ja nepieciešama auto atvēršana, galvenais ir saglabāt mieru, sameklēt SOS dienesta kontaktus un, rakstot vai zvanot uz telefona numuru 26661117, izstāstīt par radušos situāciju, auto modeli un durvju iestrēgšanas iemeslu, ja tas ir zināms. Meistari uzreiz sniegs atbildi, pēc cik ilga laika var ierasties, un ātri vien dosies ceļā, lai jau pavisam drīz varat atgūt piekļuvi savam auto. Piesaistot meistarus, ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī nervus, jo dārgā automašīna būs nodota uzticamu un godprātīgu profesionāļu rokās.

https://sosdienests.lv

1 Comment

Post A Comment